Ландшафтна дизайнерка з України перемогла на конкурсі садів у Великій Британії

Фото надане Ганною Галаган Об этом сообщает tp0482.in.ua со ссылкой на СМИ.Ландшафтна дизайнерка з України Ганна Галаган здобула золоту медаль на на конкурсі Королівського Садівничого Товариства Великої Британії – RHS Malvern Spring Festival, який відбувся 9-12 травня.

«Для України це перший випадок і важливий крок для побудови позитивного іміджу країни. Одночасно це шанс довести в нашій країні, що ландшафтний дизайн – це, насамперед, мистецтво, а не тільки індустрія озеленення», – повідомила Ганна «Хмарочосу».

Фото надане Ганною ГалаганПроект «Світогляд» (The Mindset) переміг у категорії «сади».

Спроектований Ганною сад складається з двох частин. Бетонна композиція символізує людський мозок. Її увінчує фігура дитини. Тут дизайнерка висадила армерію, червець (Scleranthus biflorus), очиток (Sedum spathulifolium) та жовтушник (Erysimum).

Авторка під час роботи над проектом. Фото надане Ганною ГалаганНавколо бетона і каменю розкинувся лук, на якому ростуть сибірські півники (Iris sibirica), гравілат (Geum), деревій (Achillea), лісова герань (Geranium sylvaticum), волошки (Centaurea) та маки (Papaver dubium).

Суть концепція у символічному зображенні вибору між урбанізацією та природою.

Фото надане Ганною ГалаганНагадаємо, цього року В UNIT.City відкрили новий бізнес-кампус із ландшафтним дизайном за проектом студії Kotsiuba.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/05/15/landshaftna-dyzajnerka-z-ukrayiny-peremogla-na-konkursi-sadiv-u-velykij-brytaniyi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя